Striptér pro ženy. Svalnatý striptéři. Žhavý pánský striptýz pro Brno.

Pro pánský nebo párový striptýz volejte 608880101

STRIPTÉR THOR

Kostýmy : policista, dělník , gentleman , gladiátor

cena : 4500 kč


STRIPTÉR NEO

Kostýmy : policista , hasič, voják, jac, doktor

cena : 4500 kč


STRIPTÉR PIERRE

Kostýmy : policista, dělník, gentleman

cena: 4500 kč

Striptér Hector Striptýz pro Brno

Elegantní Hector

Kostýmy: gentleman , doktor

cena : 4500 kč

Striptér Dave Pánský striptýz Brno

Drzý Dave

Kostýmy : policie, námořní kapitán

cena 4500 kč

Svalnatý striptér Rocky Brno, Olomouc, Zlín, Ostrava

Šarmantní Rocky

Kostýmy : policie, doktor, jack, hasič, voják, kovboj

cena: 4500 kč

Pánský striptýz Brno

Když v Brně padne noc a světla Brněnských klubů začnou pulzovat v rytmu srdcí těch, kteří vyhledávají vzrušení, striptéři z Brna se stávají králi pódia.  Jejich kostýmy pro pánský striptýz jsou klíče, které otevírají dveře do světa, kde realita ustupuje na druhou kolej a všechno je možné. Někteří pánští striptéři se rozhodnou pro klasické role, které se v naší společnosti těší obdivu a respektu – policajt, hasič, voják, nebo mužský gentleman. Každý z těchto kostýmů nese svůj vlastní příběh, svou vlastní atmosféru a slibuje jedinečnou show. V nabidce máme také společné vystoupení striptéra a striptérky.

Brněnská striptér show

V těchto rolích striptér pro Brno nejen ukazuje své tělo, ale vypráví příběh. Každý kostým je jako stránka knihy, která se pomalu otvírá, a my, jako posluchači a diváci, jsme odtaženi do světa, kde jsou hranice mezi tím, co je možné a nemožné, smazány. Ať už je to síla a odvaha striptéra hasiče, disciplína a pevnost vojáka, autorita a překvapení policajta, nebo elegance a šarm gentlemana, pánský striptér v každém kostýmu slibuje, že jeho show bude více než jen odhalování těla; bude to cesta do fantazie, kde každý může být hrdinou svého příběhu, alespoň na jednu noc. Máte-li zájem o více informací na téma pánský striptýz v Brně, nebo se chcete o dozvědět zda je vámi vybraný striptér pro vaši akci tím pravým , spojte se s námi! Odpovíme Vám do několika hodin. Využít můžete kontakntího formuláře. Pokud však chcete rovnou vybraného striptéra objednat můžete nám ihned zavolat.

Nebo nám napište

Striptér na rozlučce se svobodou byl skvělým doplněním večera, který dodal oslavě pikantní nádech. Jeho vystoupení bylo energické a zábavné, což skvěle pobavilo všechny přítomné. Jeho profesionální přístup zanechal na nás super dojem a udělal z večera nezapomenutelnou událost.

Parta holek v Brně v baru  Pablo Escobar

Pánský striptýz s tématikou hasiče na rozlučce se svobodou byl naprosto perfektní volbou, která přinesla hodně smíchu a zábavy. Jeho výkon byl energický a plný skvělých tanečních kousků, což všechny zúčastněné nadchlo. Atmosféra byla díky jeho profesionální show uvolněná a oslava se tak stala jedinečným zážitkem.

Danča

O našich strip show

Jedním z hlavních taháků nočního života v Brně je bezesporu pánská striptýz show. Bez ohledu na to, zda jste milovnicí veselé nebo rajcovní sexy show nebo prostě jen toužíte po nočním dobrodružství, pánský Strip Brno vám nabídne nepřeberné možnosti prozkoumat pánskou striptýz show  a užít si noční život města naplno.

Striptér v kostýmu policisty – symbol autority a pořádku, který se na pódiu transformuje v symbol nečekané divokosti. Když striptér vstoupí na scénu v lesklém odznaku a tmavých slunečních brýlích, sviští vzduchem očekávání. Jeho postoj je rozhodný, pohled přísný, ale když začne taneční hudba, jeho pohyby jsou vše, jen ne autoritativní. Je to jemný mužský tanečník, který rozepíná svůj uniformu v rytmu, který slibuje, že všechny přestupky té noci budou odpuštěny. A když padne poslední kousek látky, zapomenete, že jste kdy měli strach z modrých majáčků.

Striptér hasič – hrdina, který bojuje s plameny, na jevišti se stává ohnivým symbolem vášně. Jeho vystoupení začíná s dramatickou vstupní hudbou, která imituje sirény hasičských vozů. Když odhazuje svou ochrannou bundu, je to jako by odhazoval všechny obavy a starosti. Každý pohyb je plný síly a odvahy, jako by tančil přímo skrz oheň. Striptér-hasič ztělesňuje nespoutanou energii, a když se sune po tyči dolů, připomíná nám, že někdy je třeba se nechat spálit, abychom pocítili pravou teplo života.

Striptér voják – oděný do maskáčů, přináší na scénu disciplínu a pevnost. Jeho show je pečlivě choreografická, každý krok a pohyb je jako vojenský manévr, plánovaný a provedený s precizností. Když pánský striptér-voják dělá kliky nebo salutuje publiku, je to s humorem a vtipem, který rozptýlí napětí a ukazuje, že i nejpřísnější vojenská tvář může mít svou hravou stránku. Jeho "bojová" show je vlastně oslavou míru, kde jedinými střelami jsou smích a aplaus.

Striptér gentleman – oblečený do špičkového obleku a s neodolatelným úsměvem, přináší na scénu eleganci a kouzlo starého světa. Jeho show je jak pozvánkou do časů, kdy tanec byl formou koketování a každý pohyb měl význam. Pánský striptér-gentleman se sklání, podává ruce damám v publiku a tančí s grácií, která připomíná zlaté éry Hollywoodu. A když se jeho oblek pomalu loučí s tělem, je to s takovou finesou, že každý odhalený kousek pokožky působí jako luxusní dar.

TYPY PÁNSKÝCH KOSTÝMŮ
  • Policista
  • Voják
  • Hasič
  • Gentleman
  • JAC (Námořní důstojník)
  • Opravář